Nasza oferta obejmuje projektowanie i wykonanie linii produkcyjnych. Stawiamy przede wszystkim na konsultacje z Klientem, dzięki temu na każdym etapie powierzonego nam projektu może zgłosić swoja za, jak i sprzeciw. Dzięki doświadczeniu naszych pracowników wdrażamy nowoczesne technologie oraz innowacyjne rozwiązania w realizowanych projektach.W trosce o naszych klientów dopasowujemy do ich potrzeb indywidualnie rozwiązania techniczno-materiałowe, z uwzględnieniem kosztów.

Linia produkcyjna jest niezbędna do produkcji na skalę masową. Niektóre dotyczą całych procesów technologicznych i są sprzedawane jako jedna całość. Linie produkcyjne dzielą się na:

  • stanowisko półautomatyczne – w tym przypadku pracownicy korzystają z narzędzi lub maszyn, jednak kluczowa jest tu obsługa człowieka, a narzędzia są jedynie pomocą. Podobne stanowiska lub małe linie półautomatyczne najczęściej dotyczą takich procesów jak skręcanie, składanie, klejenie, testowanie,
  • kompletną linię produkcyjną, zautomatyzowaną – takie linie zawierają pełny zestaw maszyn, stanowisk technologicznych i przenośników. Automaty, roboty i maszyny wykonują wszystkie czynności zgodnie z zaprogramowanym procesem pobierając tylko potrzebne części z zasobników. Tutaj praca człowieka ogranicza się głównie do zapewniania odpowiedniej ilości półproduktów czy części oraz ogólnego nadzoru pracy.