Praca dla inżynierów

Firma SLC-Automation Sp. z o.o. jest producentem maszyn do automatyzacji procesów produkcyjnych. Chcemy zbudować zespół inżynierów do pracy z najnowszymi technologiami. Projektujemy, wykonujemy części, montujemy, programujemy, maszyny oraz linie technologiczne automatyczne oraz zrobotyzowane.

Poszukujemy osoby chętne do dalszego rozwoju oraz z dużą motywacją do pracy w zespole.

Poszukujemy do naszego zesołu:

KONSTRUKTOR MASZYN:

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (kierunek mechanika i budowa maszyn bądź pokrewne),
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1 w mowie i piśmie,
  • Doświadczenie na stanowisku konstruktora będzie atutem,
  • Bardzo dobra znajomość oprogramowania SolidWorks lub pokrewnego,
  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego,

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Projektowanie maszyn i urządzeń,
  • Tworzenie dokumentacji 2D i 3D,
  • Opracowywanie i wdrażanie nowych produktów, rozwiązań konstrukcyjnych,
  • Odpowiedzialność za dobór odpowiednich materiałów w celu uzyskania zgodności z normami lub uzyskania odpowiednich atestów, homologacji oraz certyfikatów,
  • Optymalizacja kosztów procesów technologicznych,
  • Nadzór nad powierzonym projektem,
  • Wycena zapytań ofertowych,

OFERTUJEMY:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Pracę w innowacyjnej i prężnie rozwijającej się firmie,
  • Możliwość rozwoju poprzez uczestnictwo w ciekawych projektach,

AUTOMATYK:

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (elektronika, elektrotechnika, automatyka bądź pokrewne),
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego i schematów elektrycznych,
  • Uprawnienia SEP do 1 kV będą atutem,
  • Zdolności manualne, sumienność oraz dokładność.

  • Programowanie sterowników PLC i falowników,
  • Układanie przewodów elektrycznych zgodnie ze schematami,
  • Tworzenie schematów elektrycznych,
  • Montaż szaf sterowniczych,
  • Ścisła współpraca z działem konstrukcyjnym,

OFERUJEMY:

  • Możliwość rozwoju osobistego poprzez uczestnictwo w ciekawych projektach,
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez szkolenia i kursy,
  • Oferujemy przyuczenie i szkolenie z zakresu automatyki.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres e-mail: biuro@slc-automation.pl, tel. 794-935-718 wraz z załączoną klauzulą:

Prosimy o dopisanie klauzuli do CV: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).