Automatyzacja obrabiarek pozwala dotrzymać kroku stale rosnącym wymaganiom dotyczącym jakości i ceny obrabianych detali.

Automatyzacja obrabiarek pozwalan na zwiększenie efektywności produkcyjnej maszyn. Zysk spowodowany wzrostem produktywności na poziomie 30-60% pozwala przedsiębiorcom na dalszy rozwój oraz zmniejszenie kosztów produkcyjnych co za tym idzie przedsiębiorstwo staje się bardziej konkurencyjne. 

Automatyczny wymiennik palet serii SX. Firma SLC-Automation wprowadziła na rynek Polski, Europejski i nie tylko nowy innowacyjny produkt jakim jest Automatyczny wymiennik palet serii SX. Pozwala on na szybką automatyzację maszyn poprzed dostawienie wymiennika do obrabiarki CNC (Centrum pionowego CNC). W łatwy sposób możemy wyeliminować przestoje maszyn związane z: (przezbrojenie maszyn, zmiana detali, mikroprzestoje). Automatyczny wymiennik palet SX montowany jest od boku obrabiarki. Nie ma potrzeby wycinania, przerabiania, ani dokładania dodatkowych elementów do obrabiarki. Instalacja przebiega w łatwy sposób jako PLUG&PLAY. Dostawiamy urządzenie do maszyny nie ingerując w sterowanie ani w obudowę maszyny. 

Pobierz broszurę Automatycznego wymiennika palet: pobierz - PL EN

Manualny wymiennik palet serii MPC. Firma SLC-Automation wprowadziła na rynek Polski, Europejski i nie tylko produkt jakim jest manualny wymiennik palet serii MPC. Pozwala on w łatwy i szybki sposób zwiększyć moc produkcyjną maszyny CNC poprzez dostawienie od frontu maszyny wymiennika palet. Łatwo, szybko i bez ingerencji w maszynę. Zwiększ swoją produkcję!!!

Pobierz broszurę Manualnego wymiennika palet: pobierz - PL

 

Zarówno do automatycznego, jak i ręcznego wymiennika palet firma SLC-Automation rekomenduje mocowania firmy 

 

Pobierz katalog kliknij tutaj